Cod Produs:: PHILIPS-8W-55W |
Tuburi ultraviolete Philips® 8W-55W
  • Aplicatie: Lampi bactericide
  • Lungimea de unda UV: 253,7 nm
  • Durata de utilizare: 8000 ore
  • Mercur: 2.0 Hg
  • Radiatie UV-C: 12,0
116,11 Lei cu TVA
Tuburi ultraviolete Philips® pentru lampi cu ultraviolete de 8W, 15W, 30W sau 55W. Tub bactericid UV-C pentru dezinfectia aerului si a suprafetelor cu efect germicid de pana la 99%.
Cod produs: PHILIPS-8W-55W Categorie: , Aparatura medicala veterinara
Tubu ultraviolete Philips, 1 buc.
Specificatii tehnice
Soclu/Baza G13 - 15W, 30W, 55W / 8W - G5
Forma invelis T26
Lungimea de unda UV 253,7 nm
Mercury (Hg) 2.0
Radiatie UV-C 4,9
Diametru Ø28 mm - 15W, 30W, 55W / 8W - Ø16 mm